Prezent dla starszego wujka

Prezent dla starszego wujka

Postprzez kara » piątek, 8 lipca 2016, 05:37

Dziewczyny wy jesteście w tych klockach dobre. Nie ukrywam, że mam dylemat, Niedługo wybieram się na imprezę urodzinową do mojego wujka, Jest on najstarszym członkiem mojej rodziny i nie mam zielonego pojęcia co mu kupić na prezent. Ten pan jest bardzo eleganckim mężczyzną. Pomożecie?
Avatar użytkownika
kara
 
Posty: 79
Dołączył(a): piątek, 31 października 2014, 07:11

Re: Prezent dla starszego wujka

Postprzez Biologica » piątek, 8 lipca 2016, 09:47

Eleganckei spinki do koszuli
ładny krawat
koszula
Jeśli nie znasz jego gustu proponowałabym zastanowić się jeszcze nad Kringle Candle:
Obrazek

Najlepiej zerknij sobie na stronę:
http://www.goodies.pl/383-prezenty-dla-wujka - jest tutaj dużo opcji prezentowych.
Avatar użytkownika
Biologica
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 13 listopada 2014, 03:33

Re: Prezent dla starszego wujka

Postprzez Marcin00 » środa, 24 sierpnia 2016, 06:50

kara napisał(a):Dziewczyny wy jesteście w tych klockach dobre. Nie ukrywam, że mam dylemat, Niedługo wybieram się na imprezę urodzinową do mojego wujka, Jest on najstarszym członkiem mojej rodziny i nie mam zielonego pojęcia co mu kupić na prezent. Ten pan jest bardzo eleganckim mężczyzną. Pomożecie?


A może jakiś porządny ciuszek ? Wujek na pewno doceni praktyczny prezent. Zerknij tutaj:
http://www.megakoszulki.pl/ - są tam rózne koszukki. Na stronie jest spory wybór wzorów, rozmiarów. Można tam również zaprojektować swoją własna koszulkę z wybranym napissem jeśli nie masz pomysłu na coś konkretnego.
Avatar użytkownika
Marcin00
 
Posty: 80
Dołączył(a): czwartek, 16 października 2014, 06:24

Re: Prezent dla starszego wujka

Postprzez wiola438 » poniedziałek, 7 listopada 2016, 20:04

Może faktycznie krawat będzie dobrym pomysłem? Albo jakaś porządna koszula? Szczerze mówiąc ciężko doradzić, szczególnie jeśli nie zna się drugiej osoby. Zawsze też możesz delikatnie podpytać wujka czy czegoś nie potrzebuje. Ja też już zaczynam myśleć o prezentach bo niedługo Mikołaj. Zastanawiam się czy nie zamówić chrześniakowi spersonalizowanego listu od Świętego Mikołaja elfi . Jak na moje oko to byłaby super niespodzianka.
wiola438
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 22 czerwca 2015, 16:16

Re: Prezent dla starszego wujka

Postprzez Marcylga » wtorek, 8 listopada 2016, 11:06

Dowiedz się, jak wybrać wiertła i kup mu właśnie wiertła w prezencie. Jeśli to majsterkowicz, to na pewno ucieszy się z takiego prezentu :)
Marcylga
 
Posty: 42
Dołączył(a): wtorek, 1 września 2015, 10:04


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron