ankieta nauczycieli

ankieta nauczycieli

Postprzez bazyli1912 » środa, 12 stycznia 2011, 22:22

chciałbym sie dowiedzieć od Was drodzy forumowicze czy u was w szkole przeprowadza się wśród uczniów ankiety na temat pracy nauczycieli. ankieta jest anonimowa i ułożona przez p. v-ce. Ma paniom dyrektorkom dostarczyć wiadomości od uczniów jak pracują nauczyciele w ramach nadzoru pedagogicznego.
bazyli1912
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 20:26

Re: ankieta nauczycieli

Postprzez ula77771 » niedziela, 16 stycznia 2011, 14:45

Ja pracuję w przedszkolu więc nie ma szans na ankietę wśród dzieci, za to rodzice czasem tak. Jeden z ojców powiedział , że trzeba u nas założyć kamery, bo on chciałby mieć udział w wychowaniu swego syna. Ostatnio jeden z czterolatków powiedział,że nie powinnam dzieciom zwracać uwagi gdy szaleją, bo dzieci mają swoje prawa a gdy ja chcę im na przykład przeczytać bajkę i oczywiście proszę w związku z tym o zajęcie miejsc i ciszę to cyt. "prowadzę złą grę ". Ciekawy ten nasz nowy świat " wolnej pedagogiki".
ula77771
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 20 października 2010, 19:18

Re: ankieta nauczycieli

Postprzez eland » niedziela, 16 stycznia 2011, 22:52

to ma być jeden z nowych pomysłów pani Minister Hall, ale to miało dopiero później byc wdrażane, chyba że Twoja v-ce jest nadgorliwa :)
eland
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 31 sierpnia 2010, 00:10

Re: ankieta nauczycieli

Postprzez ula77771 » wtorek, 18 stycznia 2011, 13:24

Mam nadzieję, że ktoś położy tamę tej szalonej wolnej amerykance w oświacie, bo inaczej trudno będzie ją tak dalej nazywać.Ciekawe co zrobią jak odbiorą nam już wszystko i upadną wszystkie autorytety.Mam nadzieję, że nie będzie to już moim udziałem.
ula77771
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa, 20 października 2010, 19:18

Re: ankieta nauczycieli

Postprzez eland » środa, 19 stycznia 2011, 21:46

Na razie krok po kroku dokładają nam godzin i pracy, 2 h karciane, projekty edukacyjne, dni wolne tylko od zajęć dydaktycznych (dla uczniów a my do pracy), w tym roku np u nas w szkole 7-ego stycznia pracowaliśmy, a niektóre miały wolne. 2-ego maja tez tylko uczniowie chyba będą mieć wolne...a jeszcze w planie zwiększenie pensum...a wszystko za te same pieniądze oczywiście. I jeszcze podają w gazetach, że np nauczyciel dyplomowany zarabia 45oo złotych, tylko nie dodają że to brutto ani że z nadgodzinami - sama kwota i każdy myśli że w całej Polsce tyle zarabiamy, a ja od lat nie mam nadgodzin i na rączkę 2350 -żałosne :((
eland
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 31 sierpnia 2010, 00:10

Re: ankieta nauczycieli

Postprzez paproć » poniedziałek, 24 stycznia 2011, 14:52

Jeszcze mnie ankieta na temat mojej pracy nie dotknęła, więc nie mam zdania od strony praktycznej. Dzieciom nie dogodzisz. Nie da się wymagać od nich obiektywizmu. Ostatnia przygoda koleżanki - wychwalana pod niebiosa przez klasę, nagle została wezwana, bo posypały się skargi. Cóż się stało? Otóż ośmieliła się zwrócić klasie uwagę w związku ze skandalicznym, jak opowiadała, zachowaniem na lekcji. Dzieci przeżyły najwidoczniej szok pourazowy i zareagowały. Swoją drogą za moich czasów do dyrektora szło się z naprawdę ważnymi, wymagającymi interwencji najwyższych władz, sprawami. Teraz młodzież śmiga dosłownie ze wszystkim.
Avatar użytkownika
paproć
 
Posty: 9
Dołączył(a): poniedziałek, 24 stycznia 2011, 14:36


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron