PROJEKTY EDUKACYJNE - kolejny genialny pomysł pani minister

Re: PROJEKTY EDUKACYJNE - kolejny genialny pomysł pani minister

Postprzez bazyli1912 » czwartek, 18 listopada 2010, 18:45

witam wszystkich forumowiczów. Co do godzin KN to ja słyszałem juz wczesniej ze ma wejść jeszcze jedna godzina od nowego roku szkolnego + jeszcze jedna - wf. Taki był projekt P minister kiedy wprowadzono pierwszą godzinę KN. Zobaczymy jak to będzie w przyszłości, choć można przewidzieć, że nie na naszą korzyść. Przecież i tak pracujemy nadal tylko 18 godzin. Jestem ciekaw jak u was są opłacane godziny pracy za ustalone 8 dni wolne od pracy. U mnie w szkole mam płacone tylko etat ( 3,6)ale muszę je odrobić idąc na zastępstwa za nieobecnego nauczyciela. Pytam się więc jaki to jest dzień wolny??????????????? Mam podejrzenia, że jest to nadinterpretacja przepisów mojej P dyrektor. Odpiszcie jak u was jest. Pozdrawiam.
bazyli1912
 
Posty: 19
Dołączył(a): czwartek, 14 października 2010, 20:26

Re: PROJEKTY EDUKACYJNE - kolejny genialny pomysł pani minister

Postprzez eland » czwartek, 18 listopada 2010, 22:25

Niestety od tego roku szkolnego to są dni wolne DLA UCZNIÓW!!! W poprzednich latach np 2 maja był wolny i mieliśmy wszyscy długi weekend, a od tego roku pewnie MY będziemy pracować!!! Ja faktycznie wolałabym odrabiać te dni w inne soboty a mieć np takie dłuższe weekendy.
eland
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 31 sierpnia 2010, 00:10

Poprzednia strona

Powrót do Prawo oświatowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron