Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Postprzez Biologica » niedziela, 23 października 2016, 09:20

Jade na 7 dni do narzeczonego do niemiec, mieszka z kolegami, pracuje 9 godzin jade do niego bede pol dnia w domu wiem ze liczy ze bede gotowac tylko ze ja za bardzo gotowac nie potrafie w dodatku dla facetow oni tylko miesko jedza a ja miesa wcale nie jem i gotowac nie potrafie moze dacie jakies przepisy na proste nie drogie dania gdy nie umie sie gtowac, tak zeby smakowaly facetom i zebym sie tam nie zblaznila,z sniadankiem i kolacja sobie poradze ale obiad to bedzie problem i to duzy, a nie chce sobie wstydu narobic, narzeczony mysli ze cos nie cos umie a tu taka lipa, umie zrobic tylko to co sama jem same dietetyczne potrawki ktorych oni nawet nie rusza RATUNKU!!!
Avatar użytkownika
Biologica
 
Posty: 148
Dołączył(a): czwartek, 13 listopada 2014, 03:33

Re: Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Postprzez Adka » środa, 26 października 2016, 08:06

Naprawdę zamierzasz gotowac jedzenie dla wszystkich tych mężczyzn? No kobietko, bierzesz na siebie sporą odpowiedzialność. Nie wiem czy sama chciałabym tak codziennie gotować jedzenie dla obcych osób a nie tylko dla siebie oraz dla męża To jednak Twój wybór.Sugerowałabym zajrzeć sobie na blogi i strony z przepisami. Jest tam sporo pomysłów na obiadki.

Smaczna i sycąca jest ta fasolka po bretońsku - przyrządzisz nawet jeśli jesteś noga w kuchni.
Obrazek
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć...
Avatar użytkownika
Adka
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 12 listopada 2014, 10:15

Re: Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Postprzez jotan » poniedziałek, 19 grudnia 2016, 12:57

Herbatę!
jotan
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2015, 13:57

Re: Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Postprzez jotan » środa, 10 maja 2017, 13:22

Albo ewentualnie płatki owsiane :D
jotan
 
Posty: 35
Dołączył(a): piątek, 13 lutego 2015, 13:57

Re: Co ugotować jak sie nie umie gotować?

Postprzez 1dorota » niedziela, 21 maja 2017, 20:49

poszukaj sobie fajnych przepisów na stronie http://www.kwestiasmaku.com Z tych przepisów zawsze wszystko wychodzi
1dorota
 
Posty: 12
Dołączył(a): środa, 15 października 2014, 19:06


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron