Pomoce do nauki j.niemieckiego

Forum nauczycieli języka niemieckiego

Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez wiesia_be » środa, 30 marca 2011, 20:57

Witajcie.
Jestem mloda nauczycielka jezykow obcych (znam 4). Pisalam o tym przed chwila na watku dot angielskiego, ale mam to samo pytanie do ksiazki do nauki j. niemieckiego, wiec pozwole sobie napisac i tutaj, bo pewnie nie kazdy tam zaglada :) Dostalam ostatnio komplet ksiazek do gramatyki z wyd Edgard. M.in. takze ksiazke Niemiecki Gramatyka. Uwazam, ze to swieta pozycja na rynku i b. pomocna nauczycielom. Chcialabym sie dowiedziec, czy ktos z was probowal juz wykorzystac te materialy podczas swich zajec?
wiesia_be
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 30 marca 2011, 20:46

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez wiesia_be » czwartek, 27 września 2012, 12:49

Pisałam o tym w wątku dot angieslkeigo, ze mam teraz zestaw Angielski fiszki 1000 najwazniejszych slow i zdan z plyta Cd na ktorej sa nagrania i program. Nagrania to te slowka, ktore sa na fiszkach i przykladowe zdanie. Program natomiast pomaga te nagrania poukladac wg wlasnych zapotrzebowan. Mysle, ze warto zwroci uwage rowniez na taka forme nauki jezyka. Szczegolnie, ze taki sam zestaw jest do niemieckiego :)
wiesia_be
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 30 marca 2011, 20:46

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez kosa1990 » wtorek, 12 listopada 2013, 21:39

Pilnie poszukuję książek i materiałów do nauki języka niemieckiego w pdfie ewentualnie jakieś prezentacje od podstawówki do liceum. Bardzo proszę o pomoc. Jestem początkującą nauczycielką. Jeżeli ktoś dysponuje takimi materiałami proszę o przesłanie na meila an169@wp.pl
kosa1990
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 listopada 2013, 16:03

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez kosa1990 » środa, 13 listopada 2013, 22:29

nic nie doszło niestety
kosa1990
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela, 10 listopada 2013, 16:03

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez Agnieszka Gębska » środa, 4 lutego 2015, 01:37

Pomoce do nauki języka niemieckiego dostępne od zaraz o każdej porze: www.niemiecki.co i "Angielski to mus, niemiecki twój plus" na You Tube
Agnieszka Gębska
 
Posty: 11
Dołączył(a): środa, 4 lutego 2015, 01:26

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez klara » piątek, 13 listopada 2015, 12:41

Ja również szukam obecnie jakichś dobrych pomocy dydaktycznych .Czy ktoś tutaj może mi coś sensownego polecić>
- Kotek, wciąż jej nie powiedziałaś? Cholera, na co ty czekasz?
- Na drugie nadejście Chrystusa! - rzuciłam - I ani chwili wcześniej! Teraz, właź do szafy!
Avatar użytkownika
klara
 
Posty: 98
Dołączył(a): środa, 15 października 2014, 16:39

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez Adka » piątek, 13 listopada 2015, 14:17

Czy znasz może Klub Nauczyciela? Warto jest się do niego zapisać bo masz wtedy bardzo duży wybór przeróżnych pomocy naukowych. Sama jakiś czas temu postanowiłam się zapisac i jestem bardzo zadowolona bo dzięki temu mam dostęp do bardzo dużej bazy takich elementów.
Zerknij sobie tutaj:
http://ucze.pl/ - na stronie masz szczegóły programu.
Obojętność i lekceważenie często wyrządzają więcej krzywd niż jawna niechęć...
Avatar użytkownika
Adka
 
Posty: 206
Dołączył(a): środa, 12 listopada 2014, 10:15

Re: Pomoce do nauki j.niemieckiego

Postprzez mika » czwartek, 19 listopada 2015, 14:01

mika
 
Posty: 12
Dołączył(a): czwartek, 17 października 2013, 13:44


Powrót do Język niemiecki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron