Rekrutacja nauczycieli do projektu "Moje pierwsze pieniądze"

Forum nauczycieli nauczania zintegrowanego

Rekrutacja nauczycieli do projektu "Moje pierwsze pieniądze"

Postprzez K.Kołodziejczyk » czwartek, 25 września 2014, 09:35

Stowarzyszenie Krzewienia Edukacji Finansowej zaprasza nauczycieli klas I-III szkół podstawowych do udziału w VII edycji projektu "Moje pierwsze pieniądze', realizowanej w roku szkolnym 2014/2015.

Projekt z zakresu wczesnoszkolnej edukacji finansowej skierowany jest do uczniów klas I-III. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatów (aktywna nauka poprzez zabawę, zadania i ćwiczenia) w wymiarze 16 godzin lekcyjnych.

Jako organizator zapewniamy bezpłatne szkolenie dla nauczyciela-trenera, przygotowujące do prowadzenia zajęć oraz wynagrodzenie. Uczniowie otrzymają bezpłatne materiały - zeszyt ćwiczeń wraz z gadżetem. Udział szkoły w projekcie jest bezpłatny. Istnieje możliwość objęcia projektem kilku klas z jednej szkoły.

Projekt oparty jest na opracowanym przez pana Marcina Boryczko (pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego) i panią Milenę Rudasz-Boryczko (praktykujący nauczyciel) materiale dydaktycznym, obejmującym zeszyty ćwiczeń dla uczniów oraz przewodnik metodyczny dla nauczycieli.

Szczegółowe informacje na temat projektu oraz kartę zgłoszenia znajdą Państwo na stronie http://www.mojepierwszepieniadze.pl . Zainteresowanych nauczycieli (w szczególności z Krakowa, Warszawy, Wrocławia, Trójmiasta, Białej Podlaskiej oraz okolic) prosimy o pobranie karty zgłoszenia i przesłanie jej na adres e-mail: mnastrabasz@skef.pl . Na zgłoszenia czekamy do 23 października 2014r.

Dodatkowych informacji udziela Koordynator Projektu - Magdalena Nastrabasz-Janczarska tel. 58 624 98 73, e-mail: mnastrabasz@skef.pl
K.Kołodziejczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek, 18 stycznia 2013, 12:25

Powrót do Nauczanie zintegrowane

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron