Jak nauczyciele oceniają programy edukacyjne?

Jak nauczyciele oceniają programy edukacyjne?

Postprzez Kucharz » środa, 28 maja 2014, 12:28

Przeglądając ostatnio Internet w poszukiwaniu prezentów na Dzień Dziecka trafiłem na stronę Akademii Umysłu, która jest producentem bardzo interesująco wyglądających gier i programów edukacyjnych dla dzieci w wieku 5-14 lat. Moją uwagę przykuła oferta rabatowa dla szkół na zakup tych multimediów, co wskazywałoby na propagowanie tego typu upominków jako nagród dla uczniów na koniec roku szkolnego za dobre wyniki w nauce (proszę szczegóły: www.nagrody.akademia-umyslu.pl). Przyznam, że mnie ten pomysł jak najbardziej przekonuje, ponieważ dziecko przed komputerem nie musi wcale marnotrawić czasu, tylko odpowiednio nakierowane, może go także wykorzystać pożytecznie, a taka jest bez wątpienia seria Akademia Umysłu. Zastanawiam się tylko, jaki stosunek do takich nagród mają nauczyciele? Czy nadal preferowane są książki, słowniki, czy staracie się iść także z duchem czasu? A może po prostu uważacie, że wszelki multimedia edukacyjne nie mają sensu?
Avatar użytkownika
Kucharz
 
Posty: 8
Dołączył(a): środa, 21 maja 2014, 13:17

Powrót do Nowoczesne technologie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron