pomoce naukowe

Forum nauczycieli biologi

pomoce naukowe

Postprzez annakowals » sobota, 6 października 2012, 17:08

Nauczam biologi oraz jestem eukatorem zajęć z dziedziny seksuologi w gimnazjum ostatnio dostałam zaproszenie na konferencję Jestem gotowy, żeby edukować – już teraz zorganizowaną 27 września przez Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Chciałabym się z państwem podzielić informacjami z niej.Podczas konferencji Jestem gotowy, żeby edukować – już teraz swoją wiedzą i doświadczeniem z nauczycielami podzielili się wybitni eksperci: seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz, lekarz ginekolog prof. dr hab. n. med. Krzysztof Tomasz Niemiec, dr n. hum. Alicja Długołęcka z Akademii Wychowania Fizycznego, Aleksandra Jodko ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Tomasz Garstka z Porozumienia na Rzecz Edukacji Seksualnej.W odpowiedzi na potrzeby uczniów i nauczycieli Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej opracowała modelowe scenariusze lekcyjne z zakresu edukacji seksualnej.Wiem jak skąpe są materiały na lekcje seksuologi dlatego postanowiłam napisać tu może ktos chciałby skorzystać na swoich lekcjach z takich pomocy dydaktycznych.

Scenariusze lekcyjne można pobrać na stronie internetowej www.swps.pl oraz na: www.wpadka.pl/swiadoma-szkola.
annakowals
 
Posty: 5
Dołączył(a): sobota, 6 października 2012, 16:18

Re: pomoce naukowe

Postprzez popiolhanna » środa, 27 listopada 2013, 17:41

Wielkie dzieki
popiolhanna
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa, 27 listopada 2013, 15:01


Powrót do Biologia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron