teleinformatyka

Forum nauczycieli przedmiotów zawodowych

teleinformatyka

Postprzez eland » środa, 28 listopada 2012, 22:59

Witam, mam pytanie do nauczycieli tego przedmiotu w technikach! Czy na prawdę nie ma dobrego podręcznika do tego przedmiotu??? Syn jest uczniem w takiej klasie i nauczyciel od teleinformatyki powiedział, że do tego przedmiotu nie ma odpowiedniego podręcznika i przekazuje swoją wiedzę poprzez rzutnik a uczniowie przepisuja to. Jak nie nadąają i proszą nauczyciela o przesłanie notatek, albo zgranie na pendriva to nauczyciel się nie zgadza, bo jak twierdzi to jest jego i nikt nie będzie jego pracy rozpowszechniał!!! Martwię się, bo to jest wiodący zawodowy przedmiot tej klasie, a próba starszych klas zmiany tej sytuacji do niczego nie doprowadziła!!!To w gimnazjach nauczyciele przesyłają różne informacje na klasowe maile, a tu w technikum teleinformatycznym nauczyciel każe uczniom co lekcję przepisywać i tracic na to cenny czas??? ja tu czegos nie rozumiem, dlatego prosze o pomoc, informacje...może ktos kto uczy tego przedmiotu cos mi podpowie?? pozdrawiam
eland
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 31 sierpnia 2010, 00:10

Re: teleinformatyka

Postprzez Wojtek » czwartek, 29 listopada 2012, 10:53

Nie no najlepiej żeby wszystko było podane na tacy a jedyne pisanie miało miejsce na internetowych forach. Potem rosną takie C145tec2kove potworki jedzące "masuo". Niech piszą - nic im się nie stanie. Na studiach też trzeba pisać...
Wojtek
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 21 maja 2012, 08:19

Re: teleinformatyka

Postprzez eland » niedziela, 2 grudnia 2012, 23:05

Owszem, rozumiem że nic się im nie stanie :)) ale nadal mnie dziwi, że NIE MA do tego przedmiotu podręcznika!!! Ponadto jestem przekonana, że z podręcznikiem przerobiliby znacznie więcej a w ten sposób chyba marnują czas!!! Z każdego przedmiotu robi się notatki, ale czy na tym powinno sie kończyć???
eland
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek, 31 sierpnia 2010, 00:10


Powrót do Przedmioty zawodowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron